Новини проекту
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 0 чоловік

Новини

19 квітня учні 4-6 класів нашої школи відвідали музей народної архітектури та побуту "Шевченківський гай" імені Климентія Шептицького у м. Львові. Ознайомилися із пам'ятками дерев'яної архітектури, предметів побуту і зразків народного мистецтва усіх історико-етнографічних груп Західної України, що сформувались наприкінці XIX - початку XX століття. Діти отримали багато позитивних емоцій та незабутніх вражень від знайомства з музеєм.

Доброю традицієї на Богородичні свята є спільна молитва на вервиці за участю отця Григорія, учнів школи, батьків, вчителів і жителів села. Зворушлива молитва лине до Бога за мир у державі, за здоров'я і спокій в родинах.

Курка з нашого села -
Гляньте!-писанку знесла!
Може не повірить хтось-
Ось вона у мене,
ось тут узори й тут узори.
А між ними високі гори.
Сяє зірка із небес,
Возвищає:Христос Воскрес!
Сьогодні учні нашої школи вчилися писати писанки, робити крашанки, дряпанки, мотанки, щоб прикрасити Великодній кошик.
Приходьте до нас, ми подаруєм вам писанку.
Смачної пасхи, веселої ягілочки.
Христос Воскрес!

Учні 1-3 класів відвідали Бродівський краєзнавчий музей. Експозиція музею розміщується у 7 залах і поділяється на 43 розділи. Фонди музею налічують понад 5 тисяч експонатів основного фонду та понад 4 тисячі одиниць науково-допоміжного фонду. Щороку музейна колекція доповнюється матеріалами з археологічних розкопок, творами сучасного мистецтва, предметами побуту.

Учні 1-3 класів 27 березня переглянули музичну казку «Вінні Пух» А. Мілна львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Ю. Дрогобича у м. Броди

Львівський музей історії релігії – установа культури, в якій за допомогою зібраних унікальних матеріалів висвітлюється історія світових і національних релігій, діяльність церковних організацій. Підземелля Домініканського монастиря – одні з найстаріших підземель Львова. Під час екскурсії ми дізналися про людину, в честь якої назване наше місто – про князя Лева, що саме на цьому місці раніше стояв його палац, який дружина Констанція пізніше подарувала монахам. А також тут було вдосталь історій про відьм, катів та навіть кохання. Кульмінацією екскурсії в підземеллях Домініканського монастиря є розповідь про Гальшку Острозьку.

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької - перлина культурної спадщини Львова

Учні у Музеї-Арсеналі ознайомилися із зразками старовинної зброї з більш як 30 країн світу. Експозиція побудована за хронологічно-тематичним принципом, за видами та місцем виготовлення зброї. Хронологічні межі експонованих пам’яток охоплюють XI - поч. ХХ ст. і дають уявлення про еволюцію зброї, її типи, види, осередки виготовлення, естетичні смаки майстрів-зброярів, рівень технічного розвитку суспільства.

Учні Поповецької ЗОШ І-ІІ ступенів 16 березня 2018 р. мали змогу насолоджуватися краєвидами м.Львова з оглядового майданчика Високого Замку

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

У школі відбулася літературно-музична композиція «Іду з дитинства до Тараса», присвячена 204-й річниці з дня народження Т. Г. Шевченка. Метою цього заходу було виховання в учнів любові до скарбів поетичного слова Т. Шевченка та формування культури мовлення через красу і багатство рідної мови.

Ну що б, здавалося слова...
Слова та голос - більш нічого.
А серце б'ється - ожива,
Як їх почує!...
Т.Шевченко
У школі 21 лютого відбувся ранок присвячений до Міжнародного дня рідної мови "Мова - душа народу". Метою заходу було формувати в учнів розуміння того, що мова - скарб, без якого не може існувати ні народ, ні держава. Проведено вікторину "Подорож океаном рідної мови". Під час подорожі ми побували на різних остравах: "Казковий", "Загадковий", "Словникова скринька", "Скоромовка язика не ламає, а вимови навчає". Усі учні школи виявилися добрими знавцями рідної мови.

І знову, в котрий це вже раз
Зійшлися ми в одній родині,
Щоб пом’янути славний час,
Коли в офіру Батьківщині
Себе принесли кращі з нас.
У школі 20 лютого відбувся загальношкільний урок-реквієм присвячений героям Небесної Сотні та героям АТО "Вони помирали, щоб жила Україна". Метою заходу було формувати в учнів розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності себе за долю держави. Учні запалили свічки пам'яті героям Небесної Сотні та героям АТО, які боролися за незалежність нашої України. Нехай спокійно і тепло буде їхнім душам від цього священного світла. Не спи, моя рідна земля!

У школі 14 лютого відбувся вечір відпочинку учнівської молоді присвячений Дню Святого Валентина "I'II be your Valentine". Вечір був цікавим і привабливим тим, що проводився на англійській мові. Метою заходу було розширити соціокультурну компетенцію учнів про історію походження свята і збагатити словниковий запас учнів з англійської мови. Програма вечора була насичена цікавими конкурсами, змістовними вікторинами і сценками. Вечір підготували учні 9 класу під керівництвом вчителя англійської мови Ковальчук Марії Іванівни.

6 лютого 2018 року відбувся виїзний семінар у м. Тернопіль з проблеми «Формування соціальної та громадянської компетентностей, культурної самосвідомості в освітньому процесі» учителів географії та трудового навчання.
Педагоги Підкамінського освітнього округу відвідали Тернопільський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, з яким уже другий рік поспіль тривають партнерські стосунки в галузі освіти. Учасники заходу обмінялись досвідом роботи, розробили спільний план дій на перспективу. Директор ТОЦЕНТУМ, заслужений працівник освіти України І.І. Герц, а також працівники даного закладу Н. В.Сворінь і Н.Р. Шкрум'як провели екскурсію зимовим садом, де налічується понад 200 видів рослин, які не характерні для наших широт. Відчуття щирого захоплення викликали в усіх присутніх солом'яні дідухи, виготовлені народним майстром України Я. В. Осадцою. Оглянули також традиційну виставку букетів, вінків, ялинок, а також плетених з соломи «павуків», які в народі вважаються оберегами дому та символами Всесвіту.
Побували освітяни в Тернопільському краєзнавчому музеї, де розміщені археологічні артефакти, предмети зброї, цінна колекція ікон XVII — поч. XIX ст., стародруки, зразки українського національного вбрання з різних регіонів Тернопільщини, художні полотна Якова Гніздовського, Михайла Мороза та інших художників, документальні і фотоматеріали з національної історії та національно-визвольних змагань.
Полюбувалися вчителі і найбільшою різдвяною шопкою в Україні, яка розміщена в церкві святого апостола Павла.
Кожен учасник семінару, крім піднесеного настрою, хороших позитивних вражень, отримав від семінару корисні у роботі методичні матеріали.
Організаторами семінару були вчитель географії Масляник Ірина Григорівна і вчитель трудового навчання Поповецької ЗОШ І-ІІ ступенів Олійник Василь Володимирович. Методичну допомогу надали методисти РМК Щушкевич Н.Д. і Дутчак І.Й.

22 грудня на передодні католицького Різдва Христового у Поповецькій школі відбувся виховний захід з німецької мови "Weihnachten in Deutschland!" ("Різдво в Німеччині"). Свято "Різдво в Німеччині" складалося з трьох частин:
І частина - Адвент (передріздвяний час); ІІ частина - Святий вечір, Різдво;
ІІІ частина - Різдвяна вікторина та інші конкурси.
Під час проведення свята діти розповідали про звичаї, традиції та різдвяні атрибути в Німеччині; декламували вірші, співали новорічні пісні та інсценізували "Adventskranz - Vier Kerzen" ("Чотири свічки різдвяного вінка").
На завершення свята учні 5-9 класів показали свої знання з німецької мови розгадуючи кросворди, вікторини та розповідали вірші і приказки на німецькій мові. Weihnachtsmann (Дід Мороз) роздав усім учасникам свята солодкі подарунки та німецький різдвяний пиріг Stollen. Організувала і провела свято вчитель німецької мови Павлюк Мар'яна Володимирівна з учнями 5-9 класів.

24 грудня 2017 о 18:12 | Олійник В. В. | немає коментарів

Щедрим помічником від Святого Миколая у Поповецькій школі був депутат районної ради від партії Олега Ляшка Свистунович Петро. Він подарував учням початкових класів солодкі подарунки

19 грудня 2017 о 16:53 | Олійник В. В. | немає коментарів

У грудні, в гарну тиху ніч,
Зорі, як мільйони свіч,
Що світять вниз, на рідний край,
Де ходить Святий Миколай.

Коли Святий Микола
З небес на Землю йде,
То кожний дім і школа,
Мов вулик бджіл гуде.

І загуділа 19 грудня Поповецька школа героями "Миколаївської казки". Щедрий Миколай приніс повний мішок сміху, радості, веселих колядок, а посівальники повінчували всіх присутніх з Новим роком і Різдвом Христовим!

19 грудня 2017 о 16:26 | Олійник В. В. | немає коментарів

12 грудня відбулося свято "Андріївські вечорниці - Сонцесяйна Калита". Учні відновили давні традиції українського народу. Адже, саме на Андрія дівчата можуть зазирнути в майбутнє та дізнатися як складеться їх доля. А хлопці, навпаки бешкетують, бо така їх вдача в цей день, заважати ворожінню та розважати дівчат.