Є поміж нас багаті й бідні.
Кому, що треба, доля не питає.
Та є дві речі всім нам необхідні:
У світі мир, а в душах доброта.
17 лютого - День спонтанного прояву доброти. Класним керівником Бойцун Г.Я. проведено годину спілкування у 8 і 9 класах " Доброта врятує світ".

24 лютого 2023 о 23:30 | Олійник В. В. | немає коментарів

Педагогічний та учнівський колективи Поповецького ЗЗСО І-ІІ ступенів вдячні п. Оресту Кавецькому ( Орест Кавецький ) та його команді за шкільні парти (10 шт.) та роутер. Бажаємо Вам міцного здоров'я, мирного неба, життєвих сил та душевної гармонії! Дякуємо, що прикрашаєте цей світ своєю щирістю, мудрістю та добрим серцем!

24 лютого 2023 о 23:29 | Олійник В. В. | немає коментарів

Дорогі учні, шановні батьки, педагоги та працівники школи! Нехай перегорнута сторінка 2022-го року забере у небуття весь смуток та біль, а Новий 2023 рік подарує мир, перемогу, тепло та радісні дитячі посмішки! Від усього серця бажаємо благополуччя у кожній родині та справжнього людського щастя! З Новим роком!

24 лютого 2023 о 23:26 | Олійник В. В. | немає коментарів

Святий Миколаю,
Ми тебе благаєм:
Пошли щастя й миру
Нашій рідній Україні.

24 лютого 2023 о 23:09 | Олійник В. В. | немає коментарів

Андріївські вечорниці - одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу.

16 лютого 2023 о 14:32 | Олійник В. В. | немає коментарів

Збройні сили України
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народові!

16 лютого 2023 о 14:10 | Олійник В. В. | немає коментарів

Учні та вчителі нашого закладу освіти продовжують далі допомагати ЗСУ: виплітають сітки і виготовляють окопні свічки. Все буде Україна!!! Разом до Перемоги!!!

16 лютого 2023 о 13:57 | Олійник В. В. | немає коментарів

З 14 по 18 листопада 2022 року у нашому закладі освіти проходив Тиждень безпеки дорожнього руху в умовах воєнного часу. Учні 8 класу переглянули презентацію на тему "Безпека на дорозі - показник культури нації", а у 7 класі проведено годину спілкування "Безпечна дорога додому".

16 лютого 2023 о 13:52 | Олійник В. В. | немає коментарів

Хочу щиро подякувати діткам і колективу Поповецького ЗЗСО за окопні свічки , які зробили і частина яких вже огріває наших військових.Друга частина свічок у Харкові для подальшого передавання но 0 позиції.Слава Україні. Аліна Онищук.

16 лютого 2023 о 13:50 | Олійник В. В. | немає коментарів

15 листопада 2022 року у нашому закладі освіти відбулося засідання шкільної команди вчителів 5 класу Нової української школи. У цьому засіданні також взяла участь директорка Бродівського ЦПРПП Наталія Антоненко. Обговорили рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класу; правильний запис сторінок класного журналу в 5 класі; застосування техніки формувального оцінювання. Дякуємо Антоненко Н.В. за співпрацю та корисні поради.

16 лютого 2023 о 13:45 | Олійник В. В. | немає коментарів

Традиційно, 9 листопада учні та вчителі нашого закладу долучилися до написання Радіодиктанту Національної єдності - 2022. А також вчителька Олійник Г.С. провела виховну годину " Мова - то серце народу, гине мова - гине народ", вчителька Барецька О.В. у 1 класі провела мовну гру. Цікаво, пізнавально вчителька української мови Молінська О.Я. разом з учнями 8 та 9 класів провела літературно- мовний КВК " До рідного слова торкались душею".

9 листопада 2022 о 19:31 | Олійник В. В. | немає коментарів

Сьогодні у нас відбувся флешмоб "Зігріємо ЗСУ своєю турботою, теплом і любов'ю". Дякуємо батькам, учням та вчителям за зібрані кошти (6000 грн.), за які було придбано теплі речі ( 50 комплектів, 10 балаклав) для наших захисників. Дякуємо Поліна Польна за те, що безкоштовно пошила теплі комплекти ( шапки, бафи, рукавиці, шкарпетки, балаклави), Denis Svistunovich доставив їх нам. Вже 20 комплектів і 50 окопних свічок відправлено хлопцям на Донецький напрямок Марина Калугина . Разом до перемоги! Все буде Україна!

8 листопада 2022 о 11:18 | Олійник В. В. | немає коментарів

За ініціативи нашої місцевої волонтерки Alina Onyshchuk у нашому закладі освіти запрацювала невеличка майстерня по виготовленні окопних свічок. Уже встигли виготовити 75 свічок. І зупинятися не плануємо.

8 листопада 2022 о 11:12 | Олійник В. В. | немає коментарів

Кожна виплетена сітка - це збережене життя наших Героїв. Наш заклад освіти взяв участь у майстер-класі Bogdana Bagay з плетіння маскувальних сіток. Вчителями школи була виплетена сітка і передана до місця призначення. На цьому не зупиняємось... Продовжуємо працювати задля перемоги!!!

8 листопада 2022 о 11:02 | Олійник В. В. | немає коментарів

У Осени багато є облич —
В залежности від вашої уяви. . .
В ній все: і смуток, і тривожний клич,
І плідне щастя, і вершина слави.

8 листопада 2022 о 11:00 | Олійник В. В. | немає коментарів

У Осени багато є облич —
В залежности від вашої уяви. . .
В ній все: і смуток, і тривожний клич,
І плідне щастя, і вершина слави.

8 листопада 2022 о 10:56 | Олійник В. В. | немає коментарів

З 17 по 28 жовтня 2022 року у нашому закладі освіти проходила акція "Смілива гривня" . Дякуємо усім хто долучився до благодійної акції. Все буде Україна!!!

8 листопада 2022 о 10:42 | Олійник В. В. | немає коментарів

Благодійний ярмарок продовжується. Дякуємо учням і батькам 1-4 класів за активну участь у ярмарку. Всі зібрані кошти будуть передані для ЗСУ. Все буде Україна!!!

8 листопада 2022 о 10:21 | Олійник В. В. | немає коментарів

На ярмарку нашім веселім, багатім
Є чим дивуватись і є що придбати.
Сьогодні у нашому закладі освіти відбувся ярмарок серед учнів 5-9 класів. Дякуємо учням і батькам 5-9 класів за активну участь. Всі зібрані кошти будуть передані для ЗСУ.

8 листопада 2022 о 10:09 | Олійник В. В. | немає коментарів

Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни,
Всі свої ласки й щедроти