Новини проекту
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 1 людина

Новини

Класний керівник 9 класу Ковальчук М.І. провела виховний захід "Біда з вогнем, але і без вогню - біда", на якому учні навчилися працювати в команді, вирішувати нестандартні ситуації та приймати оптимальні рішення щодо їх подолання.

Зустріч ровесників у Паликоровівському НВК.

У Поповецькій ЗОШ І-ІІ ст. 23 листопада відбувся щорічний національний пам’ятний день "Схилімо голови в скорботі...", який присвячений жертвам Голодомору 1932-1933р.р.. Наш найсвятіший обов'язок сьогодні - зберегти пам'ять про всіх невинно закатованих більшовицькою владою.

23 листопада о 10:53 | Олійник В. В. | немає коментарів

У нашій школі 9 листопада проведено виховний захід "Подорож до Країни Радості й Добра", яку створив для нас відомий вчений, педагог В.О.Сухомлинський. Метою заходу було ознайомити учнів з життєвим і творчим шляхом українського педагога і письменника. Вчити дітей бачити красу, що оточує нас, викликати бажання наслідувати позитивні риси персонажів прочитаних оповідань та казок. Поринули у казковий світ В.О.Сухомлинського та інсценізували його казки та оповідання.

9 листопада о 20:33 | Олійник В. В. | немає коментарів

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури 9 листопада, в День української писемності та мови, учні 5-9 класів нашої школи взяли участь у написанні диктанту.

9 листопада о 20:26 | Олійник В. В. | немає коментарів

16 жовтня 2018р. учні 5-7 класів мали змогу насолодитися переглядом вистави "Сватання на Гончарівці". Діти були в захваті від головних героїв п'єси: Стецька, Уляни, Олексія та солдата Скорика.

Музей відкрито у травні 1999 року, і є першим такого роду приватним музеєм в Україні. У доробку автора – майже 250 ікон та хоругв. Майстер оперує яскравими барвами кольорів, створюючи контрасні кольорові сполучення. Зображення Ісуса Христа, Богородиці, одноосібних святих, дванадцять ікон празникового циклу, ікона Тайної Вечері, 6 страсних ікон, ікони апостолів.

Учні 7-9 класів 16 жовтня 2018р. відвідали Національний музей у Львові ім.Андрея Шептицького. Музей був заснований в лютому 1905 року греко-католицьким митрополитом Андреєм Шептицьким як приватна фундація під назвою «Церковний музей» для розвитку української культури. На сьогодні фонди музею налічують понад 100 тис. одиниць збереження, репрезентуючи вікові традиції розвитку українського мистецтва та національної культури.

Учні Поповецької ЗОШ І-ІІ ступенів 16 жовтня 2018 р. знову мали змогу відвідати славне місто Львів

Свято Покрови Пресвятої Богородиці і День захисника України у Поповецькій ЗОШ І-ІІ ступенів пройшов у вигляді зустрічі із учасником АТО Кучером В.Г. Зустріч розпочалася літературно-музичною композицією "З Україною в серці". Кучер В.Г. розповідав про свою участь у бойових діях в зоні АТО, учні з цікавістю переглядали фотографії і отримали відповіді на свої поставлені запитання. Ломіковська Г.Б. подякувала за хвилюючу і змістовну розповідь, а учні привітали ветерана АТО з Днем захисника України.

10 жовтня 2018 року, в день народження шкільного музею етнографії та художнього промислу Поповецької ЗОШ І-ІІст., (а заснований він був у 1990 році) відбувся семінар-практикум «Роль шкільного краєзнавчого музею у формуванні професійної мобільності педагога в умовах Нової української школи» керівників шкільних музеїв.
Для учасників семінару-практикуму було проведено екскурсію в етнографічний музеї, куточок хліба навчального закладу, екскурсію населеним пунктом. Доторкнулися вчителі історії і до історичних реліквій: літопису с. Попівці, написаного власноруч ветераном педагогічної ниви, засновником музею, колишнім керівником навчального закладу Ковальським Романом Пантелеймоновичем, побували керівники шкільних музеї і на старому австро-російському (1914) кордоні.

28-29 вересня 2018 р. відбувся виїзний семінар з проблеми «Формування національної свідомості через музейну педагогіку та пізнання історії рідного краю» за маршрутом м. Броди – м. Хотин – м. Кам’янець-Подільський – с. Бакота – м. Кам’янець-Подільський – м. Броди.
Першою зупинкою нашої екскурсії було м. Хотин. Це місто-фортеця, яке розташувалося на узбережжі р. Дністер. Хотинська фортеця є свідком перемоги козаків над загарбниками з Османської імперії.
Другою зупинкою нашої екскурсії був Кам’янець – Подільский. Там ми прогулялися вуличками старого міста, відвідали знамениту фортецю, що відноситься до Семи Чудес України . Побували на річці Смотрич, над якою пролягли найвищі в Україні мости.
Третьою зупинкою була Бакота – в Національному природному парку «Подільські Товтри».Ми почули сумну і дивовижну історію цього краю від корінних його мешканців. Доторкнулися до святинь скельного монастиря ХІ століття.
Велика подяка організаторам цієї цікавої і пізнавальної екскурсії.

На листку в календарі, мов святкове гасло
"Перше вересня" вгорі написано ясно
Вже купатися ніколи, вже гуляти ніколи
В школу, в школу, в школу
Скінчились канікули
Школа знову гостинно відкрила двері для своїх учнів.

З 29 травня по 11 червня 2018р. у Поповецькій ЗОШ І-ІІ ступенів функціонував літній мовний табір. У таборі відпочивало 15 учнів 5-8 класів, з них: 7 учнів - малозабезпечені та 1 учень – батько, якого був учасником АТО. Відповідальними за організацію роботи мовного табору було призначено вчителя англійської мови Ковальчук М.І. та вчителя німецької мови Павлюк М.В. Для учнів було проведено урочисте відкриття та закриття табору, забезпечено належну організацію змістовного дозвілля дітей. Учні перебували в мовному таборі з 10.00 до 13.00 години.
Літній мовний табір дав можливість дітям вивчати англійську та німецьку мови у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.

8 червня в приміщенні школи відбулося звітування директора про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю.

Настав день,
І дитинство, як мить,
Промайнуло зорею далеко.
Прийшов зрілості час
І останній дзвінок
Прилетів, як додому лелека.
Непомітно промайнув черговий навчальний рік. Травневий дзвінок стоголосо сповістив про закінчення навчального року, а для випускників відкрилися двері в самостійне життя. Багато добрих і щирих слів було сказано на адресу випускників від дирекції школи, першої вчительки, класного керівника і батьків. Отець Григорій поблагословив учнів на щасливий відпочинок, а випускників - на дальший життєвий шлях

Ось веселий дзвінок нас в дорогу покликав.
І весело, й сумно усім водночас
І як не хитруй, ми вже стали великі,
Всі перейшли у 5-й ми клас.
Ще зовсім недавно учні 4 класу вперше переступили поріг нашої школи, а сьогодні озброєні певним багажем знань та досвідом, випорхують із-під дбайливих крил своєї першої вчительки Барецької Оксани Володимирівни у більш самостійне життя середньої школи.

18 травня цікаво пройшов пізнавальний позакласний захід "У світі інформаційних технологій" під керівництвом вчителя інформатики Флорянської Г.Г.
І етап заходу - захист проектів учнів 9 класу,
ІІ етап - загадки, конкурси, ребуси для учнів 5-8 класів.

Мати Божа! Почуй дитину,
Почуй, прийми молитву цю.
Пошануй в здоров'ї й щасті
Рідну матінку мою.
В другу неділю травня за доброю традицією ми вшановуємо своїх Матерів. В школі відбулося свято "Найкраща мама - моя мама". Діти 1-4 класів у віршах і піснях прославляли материнську любов, ласку, відданість і жертовність. І в котрий раз ми переконались, що любов материнська не знає кордонів, страху, сумнівів. Мрія кожної мами, щоб її діти виросли порядними людьми.

В рамках тижня основ здоров'я проведено день туризму "Веселі туристи". Між учнями 5-9 класів проведено такі кокурси: велотуризм, метання м'яча, розпалювання вогнища та конкурс туристичного обіду. Учні вчилися працювати в команді, що згуртовує колектив і виховує взаємодопомогу. На свіжому повітрі обід був смачним і корисним. День пройшов змістовно, весело і цікаво.