Новини проекту
МОН рекомендує обговорити питання інформатизації та комп'ютеризації освітнього процесу
МОН рекомендує обговорити питання інформатизації та комп'ютеризації освітнього процесу
"Зухвалі" – новий український mind-and-body проект для дітей від 6 до 14 років, що поєднує спорт та навчання.
Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 1 людина

Новини

З 29 травня по 11 червня 2018р. у Поповецькій ЗОШ І-ІІ ступенів функціонував літній мовний табір. У таборі відпочивало 15 учнів 5-8 класів, з них: 7 учнів - малозабезпечені та 1 учень – батько, якого був учасником АТО. Відповідальними за організацію роботи мовного табору було призначено вчителя англійської мови Ковальчук М.І. та вчителя німецької мови Павлюк М.В. Для учнів було проведено урочисте відкриття та закриття табору, забезпечено належну організацію змістовного дозвілля дітей. Учні перебували в мовному таборі з 10.00 до 13.00 години.
Літній мовний табір дав можливість дітям вивчати англійську та німецьку мови у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.

8 червня в приміщенні школи відбулося звітування директора про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю.

Настав день,
І дитинство, як мить,
Промайнуло зорею далеко.
Прийшов зрілості час
І останній дзвінок
Прилетів, як додому лелека.
Непомітно промайнув черговий навчальний рік. Травневий дзвінок стоголосо сповістив про закінчення навчального року, а для випускників відкрилися двері в самостійне життя. Багато добрих і щирих слів було сказано на адресу випускників від дирекції школи, першої вчительки, класного керівника і батьків. Отець Григорій поблагословив учнів на щасливий відпочинок, а випускників - на дальший життєвий шлях

Ось веселий дзвінок нас в дорогу покликав.
І весело, й сумно усім водночас
І як не хитруй, ми вже стали великі,
Всі перейшли у 5-й ми клас.
Ще зовсім недавно учні 4 класу вперше переступили поріг нашої школи, а сьогодні озброєні певним багажем знань та досвідом, випорхують із-під дбайливих крил своєї першої вчительки Барецької Оксани Володимирівни у більш самостійне життя середньої школи.

18 травня цікаво пройшов пізнавальний позакласний захід "У світі інформаційних технологій" під керівництвом вчителя інформатики Флорянської Г.Г.
І етап заходу - захист проектів учнів 9 класу,
ІІ етап - загадки, конкурси, ребуси для учнів 5-8 класів.

Мати Божа! Почуй дитину,
Почуй, прийми молитву цю.
Пошануй в здоров'ї й щасті
Рідну матінку мою.
В другу неділю травня за доброю традицією ми вшановуємо своїх Матерів. В школі відбулося свято "Найкраща мама - моя мама". Діти 1-4 класів у віршах і піснях прославляли материнську любов, ласку, відданість і жертовність. І в котрий раз ми переконались, що любов материнська не знає кордонів, страху, сумнівів. Мрія кожної мами, щоб її діти виросли порядними людьми.

В рамках тижня основ здоров'я проведено день туризму "Веселі туристи". Між учнями 5-9 класів проведено такі кокурси: велотуризм, метання м'яча, розпалювання вогнища та конкурс туристичного обіду. Учні вчилися працювати в команді, що згуртовує колектив і виховує взаємодопомогу. На свіжому повітрі обід був смачним і корисним. День пройшов змістовно, весело і цікаво.

19 квітня учні 4-6 класів нашої школи відвідали музей народної архітектури та побуту "Шевченківський гай" імені Климентія Шептицького у м. Львові. Ознайомилися із пам'ятками дерев'яної архітектури, предметів побуту і зразків народного мистецтва усіх історико-етнографічних груп Західної України, що сформувались наприкінці XIX - початку XX століття. Діти отримали багато позитивних емоцій та незабутніх вражень від знайомства з музеєм.

Доброю традицієї на Богородичні свята є спільна молитва на вервиці за участю отця Григорія, учнів школи, батьків, вчителів і жителів села. Зворушлива молитва лине до Бога за мир у державі, за здоров'я і спокій в родинах.

Курка з нашого села -
Гляньте!-писанку знесла!
Може не повірить хтось-
Ось вона у мене,
ось тут узори й тут узори.
А між ними високі гори.
Сяє зірка із небес,
Возвищає:Христос Воскрес!
Сьогодні учні нашої школи вчилися писати писанки, робити крашанки, дряпанки, мотанки, щоб прикрасити Великодній кошик.
Приходьте до нас, ми подаруєм вам писанку.
Смачної пасхи, веселої ягілочки.
Христос Воскрес!

Учні 1-3 класів відвідали Бродівський краєзнавчий музей. Експозиція музею розміщується у 7 залах і поділяється на 43 розділи. Фонди музею налічують понад 5 тисяч експонатів основного фонду та понад 4 тисячі одиниць науково-допоміжного фонду. Щороку музейна колекція доповнюється матеріалами з археологічних розкопок, творами сучасного мистецтва, предметами побуту.

Учні 1-3 класів 27 березня переглянули музичну казку «Вінні Пух» А. Мілна львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Ю. Дрогобича у м. Броди

Львівський музей історії релігії – установа культури, в якій за допомогою зібраних унікальних матеріалів висвітлюється історія світових і національних релігій, діяльність церковних організацій. Підземелля Домініканського монастиря – одні з найстаріших підземель Львова. Під час екскурсії ми дізналися про людину, в честь якої назване наше місто – про князя Лева, що саме на цьому місці раніше стояв його палац, який дружина Констанція пізніше подарувала монахам. А також тут було вдосталь історій про відьм, катів та навіть кохання. Кульмінацією екскурсії в підземеллях Домініканського монастиря є розповідь про Гальшку Острозьку.

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької - перлина культурної спадщини Львова

Учні у Музеї-Арсеналі ознайомилися із зразками старовинної зброї з більш як 30 країн світу. Експозиція побудована за хронологічно-тематичним принципом, за видами та місцем виготовлення зброї. Хронологічні межі експонованих пам’яток охоплюють XI - поч. ХХ ст. і дають уявлення про еволюцію зброї, її типи, види, осередки виготовлення, естетичні смаки майстрів-зброярів, рівень технічного розвитку суспільства.

Учні Поповецької ЗОШ І-ІІ ступенів 16 березня 2018 р. мали змогу насолоджуватися краєвидами м.Львова з оглядового майданчика Високого Замку

Щовесни, коли тануть сніги

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

У школі відбулася літературно-музична композиція «Іду з дитинства до Тараса», присвячена 204-й річниці з дня народження Т. Г. Шевченка. Метою цього заходу було виховання в учнів любові до скарбів поетичного слова Т. Шевченка та формування культури мовлення через красу і багатство рідної мови.

Ну що б, здавалося слова...
Слова та голос - більш нічого.
А серце б'ється - ожива,
Як їх почує!...
Т.Шевченко
У школі 21 лютого відбувся ранок присвячений до Міжнародного дня рідної мови "Мова - душа народу". Метою заходу було формувати в учнів розуміння того, що мова - скарб, без якого не може існувати ні народ, ні держава. Проведено вікторину "Подорож океаном рідної мови". Під час подорожі ми побували на різних остравах: "Казковий", "Загадковий", "Словникова скринька", "Скоромовка язика не ламає, а вимови навчає". Усі учні школи виявилися добрими знавцями рідної мови.

І знову, в котрий це вже раз
Зійшлися ми в одній родині,
Щоб пом’янути славний час,
Коли в офіру Батьківщині
Себе принесли кращі з нас.
У школі 20 лютого відбувся загальношкільний урок-реквієм присвячений героям Небесної Сотні та героям АТО "Вони помирали, щоб жила Україна". Метою заходу було формувати в учнів розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності себе за долю держави. Учні запалили свічки пам'яті героям Небесної Сотні та героям АТО, які боролися за незалежність нашої України. Нехай спокійно і тепло буде їхнім душам від цього священного світла. Не спи, моя рідна земля!

У школі 14 лютого відбувся вечір відпочинку учнівської молоді присвячений Дню Святого Валентина "I'II be your Valentine". Вечір був цікавим і привабливим тим, що проводився на англійській мові. Метою заходу було розширити соціокультурну компетенцію учнів про історію походження свята і збагатити словниковий запас учнів з англійської мови. Програма вечора була насичена цікавими конкурсами, змістовними вікторинами і сценками. Вечір підготували учні 9 класу під керівництвом вчителя англійської мови Ковальчук Марії Іванівни.