Новини проекту
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Як Вам новий сайт?

Новини

22 грудня на передодні католицького Різдва Христового у Поповецькій школі відбувся виховний захід з німецької мови "Weihnachten in Deutschland!" ("Різдво в Німеччині"). Свято "Різдво в Німеччині" складалося з трьох частин:
І частина - Адвент (передріздвяний час); ІІ частина - Святий вечір, Різдво;
ІІІ частина - Різдвяна вікторина та інші конкурси.
Під час проведення свята діти розповідали про звичаї, традиції та різдвяні атрибути в Німеччині; декламували вірші, співали новорічні пісні та інсценізували "Adventskranz - Vier Kerzen" ("Чотири свічки різдвяного вінка").
На завершення свята учні 5-9 класів показали свої знання з німецької мови розгадуючи кросворди, вікторини та розповідали вірші і приказки на німецькій мові. Weihnachtsmann (Дід Мороз) роздав усім учасникам свята солодкі подарунки та німецький різдвяний пиріг Stollen. Організувала і провела свято вчитель німецької мови Павлюк Мар'яна Володимирівна з учнями 5-9 класів.

24 грудня 2017 о 18:12 | Олійник В. В. | немає коментарів

Щедрим помічником від Святого Миколая у Поповецькій школі був депутат районної ради від партії Олега Ляшка Свистунович Петро. Він подарував учням початкових класів солодкі подарунки

19 грудня 2017 о 16:53 | Олійник В. В. | немає коментарів

У грудні, в гарну тиху ніч,
Зорі, як мільйони свіч,
Що світять вниз, на рідний край,
Де ходить Святий Миколай.

Коли Святий Микола
З небес на Землю йде,
То кожний дім і школа,
Мов вулик бджіл гуде.

І загуділа 19 грудня Поповецька школа героями "Миколаївської казки". Щедрий Миколай приніс повний мішок сміху, радості, веселих колядок, а посівальники повінчували всіх присутніх з Новим роком і Різдвом Христовим!

19 грудня 2017 о 16:26 | Олійник В. В. | немає коментарів

12 грудня відбулося свято "Андріївські вечорниці - Сонцесяйна Калита". Учні відновили давні традиції українського народу. Адже, саме на Андрія дівчата можуть зазирнути в майбутнє та дізнатися як складеться їх доля. А хлопці, навпаки бешкетують, бо така їх вдача в цей день, заважати ворожінню та розважати дівчат.