Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 3 людини

Довідка за результатами оцінювання напряму діяльності Поповецького ЗЗСО І-ІІ ступенів «Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти»

Дата: 11 липня 2022 о 09:24, Оновлено 11 липня 2022 о 11:27

Довідка за результатами оцінювання напряму діяльності Поповецького ЗЗСО І-ІІ ступенів «Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти»

Результати анкетування педагогічних працівників засвідчили, що всі вчителі використовують рекомендації Міністерства освіти і науки України при розроблені календарно-тематичного планування; 95% - зразки, що пропонують фахові видання, 95% - власний досвід. Під час спостереження за навчальними заняттями встановлено, що більшість педагогічних працівників використовують освітні технології, спрямовані на оволодіння здобувачами освіти ключовими компетентностями та наскрізними уміннями. Вчителі складають завдання, надають консультації, проводять оцінювання результатів навчання.

У процесі спостереження за навчальними заняттями відмічено, що вчителі сприяють формуванню суспільних цінностей та вихованню патріотизму у здобувачів освіти. Педагогічні працівники використовують інформаційно-комунікаційні технології в освітньому процесі. Переважна більшість опитаних здобувачів освіти (54%) відмічають достатній рівень використання технологій дистанційного навчання у школі. Організовується навчання з використанням дистанційних технологій в синхронному та асинхронному режимі. Синхронно проводять навчальні заняття через сервіс Google Meet. Завдання для занять в асинхронному режимі розміщуються на платформі Classroom, у Viber, Messenger.

 Педагогічні працівники забезпечують власний професійний розвиток і підвищення кваліфікації. У закладі наявний план підвищення кваліфікації та свідоцтва, сертифікати підвищення кваліфікації. Вчителі обирають різні форми підвищення кваліфікації. Основними формами підвищення кваліфікації учителі обирають: онлайн курси , самоосвіту , вебінари та курси ЛОІППО. Педагогічні працівники здійснюють інноваційну освітню діяльність.

Педагогічні працівники діють на засадах педагогіки партнерства, співпрацюють з батьками здобувачів освіти з питань організації освітнього процесу, забезпечують постійний зворотній зв’язок. 36% учнів вважають, що їхня думка повною мірою враховується в освітньому процесі, 50% - що вона враховується з окремих предметів. Спілкування з батьками учнів відбувається у різних формах: індивідуальне спілкування з класним керівником - 95%, батьківські збори - 63%, через спільноти в соціальних мережах (49%) та сайт закладу освіти (44%). У закладі освіти існує практика педагогічного наставництва, взаємовідвідування уроків та інших форм професійної співпраці. 100% педагогів зазначили, що в закладі створені всі умови для продуктивної співпраці.

Педагогічні працівники під час провадження педагогічної діяльності дотримуються академічної доброчесності (під час оцінювання результатів навчання здобувачів освіти, при використанні джерел інформації, запобігають списуванню). Педагогічні працівники сприяють дотриманню академічної доброчесності здобувачами освіти. Вони систематично інформують учнів щодо необхідності дотримання основних засад та принципів академічної доброчесності під час проведення навчальних занять та в позаурочній діяльності, використовують диференційовані та різнорівневі завдання, спонукають учнів посилатися на використані джерела при написанні творчих робіт.

Результати анкетування підтверджують, що педагоги інформують здобувачів освіти про дотримання засад академічної доброчесності (це підтверджують своїми відповідями 72 % учнів та 95 % вчителів).

Рівні оцінювання за вимогами:

1.1. Ефективність планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти – достатній рівень;

1.2. Постійне підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності педагогічних працівників - достатній рівень; 1.3. Налагодження співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти - достатній рівень; 1.4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності – високий рівень.

Рекомендації:

1. Забезпечувати компетентнісний підхід у викладанні і простежувати наскрізні змістовні лінії.

2.Поєднувати виховний процес з формуванням ключових компетентностей учнів.

3.Вдосконалювати навички роботи з ІКТ.

4.Брати участь в дослідно-експериментальній роботі.

5.Оприлюднювати публікації, методичні розробки матеріали до навчальних занять на освітніх онлайн-платформах. 6.Здійснювати просвітницьку роботу щодо важливості дотримання норм академічної доброчесності.

7. Спланувати підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які викладають предмети не за фахом.

Заступник директора з НВР                          Ломіковська Г.Б.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.