Зустріч вчителів української мови та біології

Date: 8 березня 2019 о 16:47
171 view

6 березня 2019р. змістовно і творчо пройшло засідання методичного кластеру вчителів української мови та біології у Поповецькій ЗОШ І-ІІ ст. на тему: «Інтегрований урок – шлях до цілісного сприйняття учнями навколишнього світу».
Розпочав освітянський семінар директор школи Олійник В.В., підкресливши важливість оновлення освітнього процесу. Теоретичну частину кластеру провели методисти РМК Шушкевич Н.Д. та Заяць Л.В., які презентували педагогам теоретичні засади сучасного інтегрованого уроку, проаналізували його сильні та слабкі сторони, звернули увагу на психологічні особливості інтеграції, а також інноваційні прийоми формування інтересу до навчання.
Свою педагогічну майстерність продемонстрували вчитель української мови Молінська О.Я. та вчитель біології Бойцун Г.Я., провівши інтегрований урок у 6 класі на тему: «Чайна симфонія» (Урок узагальнення й систематизації вивченого з тем «Прикметник» і «Лікарські рослини»). Урок був як єдине ціле. Частини уроку змістовно переходили одна в одну, два різні предмети було цікаво поєднано за допомогою вміло підібраних традиційних та нетрадиційних форм роботи: сигнальний та словниковий диктанти, вправа з ключем, загадки-жарти, руханка. Родзинкою уроку була дегустація різних видів чаїв і пісня у виконанні вчителя та учениці.
На завершення семінару заступник директора Ломіковська Г.Б. провела міні-тренінг «Сучасний учитель», під час якого учасники ділились власними думками, порівнювали власне бачення із думками учнів.
Гості та вчителі школи переконалися, що вчительська праця – це щоденна творчість і мистецтво.

Comments:
Only authorized users can leave comments.